Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - I Adore You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Adore You".
3. Video është e këngës "I Adore You", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - I Adore You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Blue Chips 2"

Komente

Asnjë Koment

19/11/2013

2013-11-19T15:13:58+00:00Open eyes, light the joint, take a piss
Make two farm fresh scrambled eggs with the grits
Classic club soda, splash with the twist, lime
Placed on my wrist: custom Swiss time
Hit the slopes, custom case for the smoke
Lifted up, flour for the cake getting sifted up
Make it fluffy... poof
Bring your f**king buttcheeks here... boof
Man, I f**king stand on my own, pockets getting thick like Luthor
Hundred dollars on a taste will get a kid to shoot ya
Dip to the Red Roof Inn, have a sandwich
At 7: 30, on the Greyhound back to Kansas
My life is written, you sittin' while you pissin'
I'm only sittin' if I'm shittin'
And I'm shittin' often, I'm a boss
Smokin' while I'm coughin'
50 piece, a mummy that was laid inside the coffin
Extract the blood from the mosquito
In the amber, Deion Sanders on my feet inside the Regal
My shorty Tam, last name Esposito
And gettin' money every day my destiny though
You could mistake me for a truck driver
On the strip, paying 30 for a muff diver
She had the red pussy hairs like a brush fire
Peace to Jamaican big girl, 'nuff iyah

Girl, why you running from me? Bitch I adore you
Come back sit in the chair baby you're royal
No one above you, need you in my life
What I would do without you? I need you
Standby
Please don't go


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet