Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Only In America

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Only In America".
3. Video është e këngës "Only In America", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Only In America  (Feat. Party Supplies)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mr. Wonderful"

Komente

Asnjë Koment

26/03/2015

2015-03-26T11:29:26+00:00I'm focused, man, I swear I'm focused. These mothaf**kas don't know, I'm the mothaf**kin' golden child. Uh huh

[Verse 1 - Action Bronson:]
Anywhere I go, you know you're goin' with me
Bobby and Whitney without the sniffin'
Dog your bi**h look like Eddie Griffin
I'm three wheelin', keep the Chevy tippin'
Big bearded Buddha bangin' bi**hes in Bermuda
Barry Bonds, barracuda, Chattanooga
Back alley shooter, black Balley booter
Catch me jumpin' out the plane like a black puma
Stoned, pump Depeche Mode
Man all I see is red snow
Left my man with a headstone on Edgecombe
He was goin' for the glory and the end zone
Just another sob story cause the pen's cold
Am I gonna sell my soul? That depends, ho
Man the vehicle's a rental, speak gentle
Mink sweatsuit
Stab your father while he's pissin' in the men's room

[Hook - Party Supplies:]
Only in America
Just can't seem to get you off of my mind
Only in America
All that seems we're goin' nowhere
Only in America
And I just can't seem to get you off my mind
The best things in life are free
All that seems we're goin' nowhere
All that seems we're goin' nowhere
All that seems we're goin' nowhere
Goin' nowhere, nowhere

[Verse 2 - Action Bronson:]
NYC what the f**k is goin' on?
These mothaf**kas won't play my song
They sayin' that we soft, they sayin' that we fell off
They sayin' that these other f**kers better than us, you gotta be kiddin'
A bunch of pussies, when you piss, you gotta be sittin'
You tie your hair in a bun and shirt in a knot
You got the urge to suck the cock of Serge Ibaka
Pictures of naked rappers hangin' in your locker
You and your father never played catch, he taught you how to twerk
Since I've been on the Earth I've been lightin' up
And I've been all around the world twistin' dykes and purp
Shit, light the earth

[Hook]


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet