Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Jar Of Drugs

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jar Of Drugs".
3. Video është e këngës "Jar Of Drugs", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Jar Of Drugs  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/08/2011

2011-08-16T00:14:52+00:00Bronsolin'... no
Straight from the galaxy
Drug abusin'

[Sample: Harry Fraud's trademark shout-out]
La musica de Harry Fraud

[Hook x2:]
I got the jar full of drugs
Fridge is filled with snapple
Southern coast of France
Tart fennel with the apple
The feet are purple cause I'm stepping on the grapes
Consensual the rape
I got the presence of the greats

[Verse 1:]
We grip grains
Switch lanes
Been f**king since the fifth grade
I never rock the ring or necklace with a bi**h name
A thick frame
Flawless victory my dick game
Is Mortal Combat, you still a shorty shit stain
My drug, blood, beauty, origami cranes
Perfection like an Asian's math
Neat like an Irish drink
You know that Bronson like a swimmer cause I dive in pink
You sooner see me out in Africa with tiger mink
We make your father curtsy
Cut off his manhood
Come through in Beamers
Interior leather tan wood
The shoes are suede
Off the reservation - redfoot
These stripper bi**hes in my bed
They give me head good

[Hook x2:]
I got the jar full of drugs
Fridge is filled with Snapple
Southern coast of France
Tart fennel with the apple
The feet are purple cause I'm stepping on the grapes
Consensual the rape
I got the presence of the greats

[Verse 2:]
This is blood sport
Kick boxer, double impact
Kick it like a Van Damme foot
You get your shit cracked
I'm out for justice
Above the law and hard to kill
G-g-guard your grill
Catch me hoppin' out the hard De Ville
Hammers are pointing my direction to the top
The loafers show off my ankle
Getting shifty in the drop
Kid, twist up the pot
Through my nostrils to the atmosphere
No middle man
You deal directly with the captain here

[Movie sample: Out For Justice (1991)]
"You still suckin' it. When your brother was around town suckin' dicks, just the same... you shouldn't talk so tough."
"My brother was here, you wouldn't talk so tough like that."
"Yeah, well he's not here. You know why he's not here?"
"Why?"
"Cause he's a chickenshit f**kin' pussy a**hole!"

[Hook x2:]
I got the jar full of drugs
Fridge is filled with snapple
Southern coast of France
Tart fennel with the apple
The feet are purple cause I'm stepping on the grapes
Consensual the rape
I got the presence of the greats


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet