Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Addictive - Bang  (Feat. Big Basta)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2015

2015-06-16T14:00:46

Featuring

Big Basta
Refreni
i got money in my bag,police chasing me
money in my bag,bad boys chasing me
money in my bag,i aint going back,
money in my bag,hundred thousand GGG's!!
money in my bag,police chasing me,
money in my bag, bad boys chasing me,
money in my bag,i aint going back,
with hundred thousand ggg's, i got money in my bag,
police chasing me,money in my bag,
bad boys chasing me,money in my bag,
i aint goig back,i got guns in my mothaf**kin bag, Shoot Bangg (whaaat)
Verse1
Give me the cash!,give me the cash!
,give me the cash like fast and quick maaan
Tashi q po ngjon ti ket sen tash po fillon e kceeeen
Addictive emri nsken (what)
i cmen po del sma ndjen
cdo hit cdo sen n'atmosfer, ma flow shperthen si perher
I murder dem beatz, lej Basten nrefreen
se vras menjen hic edhe vazhdoj nvers teem
and i love it,i love it! i love dat cash
dose hundred milion leks bounce (fast) on da fat ass
my flows sickkk,
dhe si tip pakez si nxits
po mos u merzit se nga ti skerkoj gjo hic
thjesht volumin rrit,ditperdit thrrit edhe miqt
qe ta dish jam Addictive biiitch (agh what)
ca po dojn krejt
ca po bojn fest
ata qe kan hate po ja zbraz AK-t (brrrraa)
we gettin paid, blowin money shpejt
nese spo na njef hape at wikipeeeid!
ne po don sherr ma mir ik sa me shpejt
me trrejt matee,ska me ja vlejt hejc
we on top krejt,jena ma tmdhejt
ne po don at jet ti ke me pagu shtrenjt
Addictive emri skenes po dhe ndryshe po mthrrasin
mothaf**ka durt naaalt (uuu uuu)
le tplasi basi pasii
fillo xhepat ti zbrasi,
nga basti castit
influenca keqe ckemi jam Kaltri ;)

Ref: i got money in my bag,police chasing me
money in my bag,bad boys chasing me
money in my bag,i aint going back,
money in my bag,hundred thousand GGG's!!
money in my bag,police chasing me,
money in my bag, bad boys chasing me,
money in my bag,i aint going back,
with hundred thousand ggg's, i got money in my bag,
police chasing me,money in my bag, (i got money)
bad boys chasing me,money in my bag, (i got money, hahaaa)
i aint goig back,i got guns in my mothaf**kin bag,(yeah yeah) (brrrr)

and im f**king everyday like million dolla pusseyyy
smokin fat j-s like im uncle snnoopy
Bang! hajde ma knej
po tmarrin peng po qe vec per moneyy (wu)
Ca tipa me keq se vet grupi Wu Tang(wu)
all time hustlin neve nuk flejm eyyy
dhe dhipa tu iq aq shum
sa tdalin nga hunt mer cun
fundjava na zuni ktu npun
0 4 2 Zone (uuuu)
kujdes nga e premtja mos me ja qit ti at fun
e nesermja e shtun, prap ti ke me e tepru(shiit)
mka fiksu, keqas ky biti
kjo acapella, o vella, maka er hiti po ttheeem
man god damn, god daaamn (god damnnn) hahah
i shouldnt have smoked dis kind of shit(fo real)

(agh, Agh)
ma trinjt nven, ngjoje ket sen, ja vlen
ngjoje ket sen se ja vlen po tthem maaan
ma trinjt ntreg, acapella mpelqen
freestyle 101, ska nevoj per refren(2x)

We da illest
f**k yo feelings
i wanna see dat cash go fast
like we coke dealerzzz
its Addictive on da track
not som mac millaz
and if u dont like dat
heres som 9millaz
BANG


Më Shumë Këngë Nga Addictive: