Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adea Pula - Afrikani Tungare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

a a a afrika ka qene nje vend i persosur per per mua atje kane lindur miqte tane te dashur kafshet si macet qeni gjirafa e plot te tjere

a a a aafrika vendi me i persosur per mua atje kane linedur kafshet kafshet

une i dua kafshet shum prandaj i adhuroj shum dhe kam deshire te jetojne shum mire

aa a a afrikani tungare eshte nje njeri shume i persosur per ti ruajtur kafshet nga grabiqaret


Adea Pula - Afrikani Tungare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afrikani Tungare".
3. Video është e këngës "Afrikani Tungare", por nuk këndohet nga Adea Pula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adea Pula:


Komente 0