A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Berisha

Ti Je Ai ➡ You Are The One

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nrmca93


Ti Je Ai

Te dua edhe kur genjen
çdo fjal qe me mua e flet
un besoj se te dua
çdo fjal qe thua
me lendon dhe me shum
kur the nuk do vazhdoj
do filloj e mendoj
si mundem pa ty un

REF...2x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem

Ne çka qe duhet do kaloj
te kaluaren e harroj
per ty do ti beja
ate qe thoja
qe nuk do ti bej un kurr ne jet
nuk lodhem ne pritje
shum mire e di se
vetem ty te dua vertet

REF...4x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem


You Are The One

I love you even when you lie
Every word you say to me
I believe because I love you
Every word you say
hurts me even more
when you said 'I won't go on'
I'll start thinking
How can I do without you?

Ref 2x:
Because only you are the one...one...one
even when you're guilty
I forgive you everything
Just to be with you... be with you

I will go over whatever it takes
I'll forget the past
For you I'll do
what I said
I would never do in my life
I don't get tired waiting
I know well that
I truly love only you

Ref 4x:
Because only you are the one...one...one
even when you're guilty
I forgive you everything
Just to be with you... be with you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019