A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Berisha

Ti Je Ai ➡ Tu Sei Lui

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anny


Ti Je Ai

Te dua edhe kur genjen
çdo fjal qe me mua e flet
un besoj se te dua
çdo fjal qe thua
me lendon dhe me shum
kur the nuk do vazhdoj
do filloj e mendoj
si mundem pa ty un

REF...2x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem

Ne çka qe duhet do kaloj
te kaluaren e harroj
per ty do ti beja
ate qe thoja
qe nuk do ti bej un kurr ne jet
nuk lodhem ne pritje
shum mire e di se
vetem ty te dua vertet

REF...4x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem


Tu Sei Lui

ti amo anche quando menti
in ogni parola che mi dici
credo che ti amo
ogni parola che dici
mi addolora ancora di più
quando hai smesso di cercarmi
continuerò a pensare
come posso stare senza te
perché solo tu sei lui lui lui lui lui
anche se hai torto
ti perdono in tutto
per stare solo con te
solo con te
perché solo tu sei lui lui lui lui lui
anche se hai torto
ti perdono in tutto
per stare solo con te
solo con te
ogni barriera passerò
il passato dimentico
per te farei
quello che pensavo
che mai farei io nella vita
è inutile aspettare
sapendo benissimo che
solo te amo per davvero
perché solo tu sei lui
anche se hai torto
ti perdono in tutto
per stare con te
perché solo tu sei lui
anche se hai torto
ti perdono in tutto
per stare con te
per stare con te
perché solo tu sei lui lui lui lui lui
anche quando hai torto
ti perdono in tutto
per stare solo con te
solo con te
perché solo tu sei lui lui lui lui lui
anche quando hai torto
ti perdono in tutto
per stare solo con te
solo con te

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019