A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  470
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Adelina Berisha është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Adelina Berisha kreu shkollën fillore në vendlindje, ndërsa vijon shkollën e mesme të muzikës “Prenk Jakova” ku tani është në vitin e fundit të mësimit në këtë shkollë. Pas editimit të dy albumeve për fëmijë, Adelina Berisha tani është duke punuar për realizimin e albumit të saj të parë si këngëtare për të rritur. Kenga e pare e saj titullohej “Te Kosova” ne moshen 4 vjeqare. Adelina Berisha vazhdoi edhe shkollen e mesme muzikore Prenk Jakova. St...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

What's Your Name? (2012)

Lum E Lum Për Vasha


» Dërgo Një Këngë »

Gabim I Bukur
S'Ta Fal
Dashuria Fillon
Diçka Ma Shume
Na
T'kom Ik
Jo Mo
Bonita
Coco
A Dalim


Përkthime (11)


Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Ahmetaj

Zanfina

Nora Istrefi

Linda Halimi

Vesa Luma

Argjentina Ramosaj

Era Istrefi

Afërdita Dreshaj

Ava Max

Elhaida Dani


Tags: Adelina Berisha

Adelina Berisha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019