A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Berisha

A Dalim ➡ Usciamo

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anny


A Dalim

Baby... Baby
Sa um ka mar malli,malli,malli
Na 2 apet dalim ,dalim, dalim

E llafet krejt i nalim ,nalim ,nalim
Sun na prish kerkush,
Sun na prish kerkush,
A dalim
Sa um ka mar malli,malli,malli
Na 2 apet dalim ,dalim, dalim

E llafet krejt i nalim ,nalim ,nalim
Sun na prish kerkush,
Sun na prish kerkush,
A dalim
A dalim
Dua apet me tpa,na mujna prap me dal

Gjdo sen qe pom kujtohet tash
Pom dhem qe sjem na 2 bashk ..Babe
Se menja mu pom shkon,ku je e qka po bon
Po mrena diqka o ka mthot
Spo du me tpa me tjeter kon
Ti pe bon.. Ti pe bon Jo so fer
Du me tpas,du me tpas si ather
Sa um ka mar malli,malli,malli
Na 2 apet dalim ,dalim, dalim

E llafet krejt i nalim ,nalim ,nalim
Sun na prish kerkush,
Sun na prish kerkush,
A dalim
Sa um ka mar malli,malli,malli
Na 2 apet dalim ,dalim, dalim

E llafet krejt i nalim ,nalim ,nalim
Sun na prish kerkush,
Sun na prish kerkush,
A dalim ..
Dit po ikin shpejt,tforta ndjenjat njejt
Koha shkon e sun e nal,
Sun e gjen si ti ni tjeter djale.. babe
Duhet veq ni hap,e bojna 2 na bashk
Ajde kthehum na 2 prap ,a e din sa shum malli mka marr
Meno mir,meno mir, E kena tash
Pres me mthirr, tpres mem thirr
Me dal na prape
Sa um ka mar malli,malli,malli
Na 2 apet dalim ,dalim, dalim

E llafet krejt i nalim ,nalim ,nalim
Sun na prish kerkush,
Sun na prish kerkush,
A dalim (ref x2)


Usciamo

baby baby
mi sei mancato tanto tanto tanto
noi di nuovo usciamo usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
mi sei mancato tanto tanto tanto
noi di nuovo usciamo usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
voglio vederti di nuovo
se possiamo uscire di nuovo assieme
ogni cosa che ricordo adesso
rimpiango che non stiamo insieme baby
perché ogni volta che penso
dove sei e cosa fai
ma dentro di me qualcosa mi dice
non voglio vederti con nessuna baby
tu lo fai tu lo fai quanta paura
voglio averti voglio averti come quella volta
mi sei mancato tanto tanto tanto
usciamo ancora usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
nostalgia nostalgia nostalgia
noi di nuovo usciamo usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
le giornate volano il desiderio è forte allo stesso tempo
il tempo se ne va e non posso fermarlo
non riesco a trovare un'altro ragazzo che assomiglia a te baby
fai un passo avanti facciamo anche due assieme
ritorna di nuovo da me lo sai quanto mi manchi baby
pensaci pensaci tocca solo a te
aspetto la tua telefonata
aspetto la tua telefonata
per uscire noi di nuovo
mi sei mancato tanto tanto tanto
noi di nuovo usciamo usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
nostalgia nostalgia nostalgia
noi di nuovo usciamo usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
mi sei mancato tanto tanto tanto
noi di nuovo usciamo usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
nostalgia nostalgia nostalgia
noi di nuovo usciamo usciamo usciamo
lasciamo qualsiasi chiacchierata lasciamo lasciamo
nessuno ci divide
nessuno ci divide
usciamo
baby baby

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019