Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Së Shpejti Klipi I Ri


Nuk ka akoma asnjë votë

[22-06-2015]
Këngëtarja Adelina Berisha ka kohë që nuk është shfaqur me ndonjë videoklip muzikor, megjithatë ajo e ka gati projektin e saj mzuikor më të ri.

"Jo Mo" titullohet kënga e cila do të lansohet shumë shpejt në treg. Kënga është punuar nga producenti rumun Alandy, e ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni MAX Production Albania.

Autorë të njëjtë të këngës dhe klipit kanë edhe këngëtaret Dhurata Dora, Soni & Ronela Hajati. Ky bashkpunim i Adelinës me këta autorë na bën të kuptojmë se ajo shumë shpejt mbase mund ti bashkohet këtij labeli.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Adelina Berisha - Jo Mo [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet