Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha Ekspozon Trupin!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[06-07-2015]
Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram disa foto ku shihet duke ekspozuar trupin e saj në një pishinë.

Pasi ka publikuar videoklipin e saj më të ri "Jo Mo", Adelina duket se i ka dhënë vetës një pushim.

Megjithatë Adelina shquhet për format e saj trupore të cilat janë perfekte, dhe për të cilat është aluduar shpesh herë në media se iu janë nënshtruar operacioneve plastike, vetë këngëtarja e ka mohuar një gjë të tillë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Adelina Berisha - Jo Mo [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet