Më mbaj mend (për 1 muaj)


Me Kë Shkojë Adelina Berisha Në Pushim?


Nuk ka akoma asnjë votë

[23-08-2015]
Adelina Berisha edhe këtë verë ka treguar se trupi i saj është në top formë. Këngëtarja e njohur, që i ka fiksim të pasmet e saj, këto ditë i ka kaluar në bregdet.

Indeksonline mëson se Berisha bashkë me familjen kanë pushuar në Shëngjin të Shqipërisë.

Këngëtarja është fotografuar gjatë gjithë kohës dhe një pjesë të fotove i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Adelina duket mrekullueshëm, ndonëse për ti pasur këto linja ajo nuk bën përpjekje të madhe, pasi nuk është nga ato që ushtron ose i përmbahet ndonjë diete.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet