Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha Bëhet Bionde

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[01-09-2015]
Këngëtarja e njohur nga Prishtina Adelina Berisha e cila këtë verë na erdhi me "Jo Mo", së fundmi ka ndryshuar look dhe ka ardhur me një stil të ri.

Adelina për herë të parë ka provuar ti lyej flokët me ngjyrë të bardhë, duke u bërë kështu bionde.Në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar disa foto ku shihet me ndryshimin e saj të ri të flokëve ku edhe fansat dhe ndjekësit e saj e kanë komplimentuar për këtë ndryshim!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Adelina Berisha - Jo Mo [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet