Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Publikon Foto Nga Vaska!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[09-09-2015]
Këngëtarja prishtinase Adelina Berisha ka publikuar në rrjetet e saj sociale një foto shumë provokative ku ajo shihet brenda një vaske e veshur me bikini dhe duke u larë me shkumë, me këtë rast ka zbuluar pak edhe nga gjoksi i saj.

Ende nuk dihet nëse fotoja është e shkëputur nga xhirimet e ndonjë videoklipi mirëpo fotoja është komentuar shumë në rrjetet sociale, madje ka pasur edhe komente negative.

Megjithatë duhet thënë se Adelina ka një trup mjaft në formë dhe seksi!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet