Më mbaj mend (për 1 muaj)


Për Ditëlindjen E Adelinës, Mund Ta Shikoni Bukurinë E Saj Pa Grim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
[11-02-2016]
Adelina Berisha feston sot ditëlindjen e saj të 26-të dhe me këtë rast ajo ka marrë shumë urime nga familjarët, shoqëria dhe fansat e saj në rrjetet sociale.

Mirëpo një ditë para se të mbushë 26 vjeç ajo publikoi një foto në rrjetet sociale ku shihet bashk me një miken e saj.

Ajo çfarë vërehet më shumë në foto është se Adelina ka dalë pa grim dhe duket mjaft e bukur edhe me mungesen e make up-it.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull