Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Dhe Robb Daddy Arrijnë 2 Milionshin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[02-03-2016]
Këngëtarët Adelina Berisha & Rob Daddy ka pak kohë që publikuar videoprojektin e tyre më të fundit "Een e saj", e cila mori pëlqime nga publiku që në daljen e saj të parë.

E mesa duket kjo këngë u ka "dhezur" të dy artistëve tanë të cilët për një kohë mjaft të gjatë kanë qenë në hije.

Kënga ka arritur plot 2 milion klikime dhe është drejtuar shifrave të tjera. Adelina gjatë verës do të vijë edhe me një projekt të ri muzikor.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet