Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha, E Revoltuar Ndaj Gazetarëve


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[08-05-2015]
Këngëtarja Adelina Berisha ka reaguar pas disa shrimeve në disa portale dhe gazeta ditore në lidhje me prejardhjen e saj. Ajo është ndjerë jashtzakonisht e revoltuar kur gjithmonë gabohet prejardhja e saj.

Adelina ka treguar edhe më parë se prejardhja e saj nuk është nga Gjilani por nga Prishtina, por gazetat bëjnë prapë të njëjtin gabim.

Ja se çfarë shkruan Adelina në facebook:

"O gazetar qe shkruni sipas ideve t'juaja e qe nuk eshte hera pare qe e sqaroj kete Punen e prejardhjes tem .Adelina Berisha nuk eshte Gjilanase po Prishtinase me Rroj , nuk e di a jeni amator gazetar apo sa per me mush lajmin veq hajt sipas qefit shkruni , shpresoj ma te mos perseritet diqka e till , edhe kuptoni niher e mire qe une jam Prishtinase e skom tboj kurgjo me Gjilan"
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet