A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adelina Berisha - Merre Kete Shpirt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/04/2009

2009-04-09T23:09:29

Këngë e albumit:

"What's Your Name?"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009


E di ti se une vetem per ty do te vuaj
do te shkrihem me nje grimc e te
mbes e di ti se un quhem e huaj
s'ka kuptim te jetoj me mire eshte
te vdes

REF:Merre kete shpirt e hidhe ku te duash
Merre mos pyet se ti nuk di te vuash
Merre lirom nga pranga e trishtimi
OOOO po me mbyt hidherimi

Merre kete shpirt e hidhe ku te duash
Merre mos pyet se ti nuk di te vuash
Merre lirom nga pranga e trishtimi
Oooo jo jo s'më takon dote gëzimiiii

Jeta ime mban mbi supe dhembje
Ti jeto se per mua s'ka jetë
Sa herë therras emrin tend
Perjetoj shembje ndjehem
Ne shpirt pa indentitet

REF:Merre kete shpirt e hidhe ku te duash
Merre mos pyet se ti nuk di te duash
Merre lirom nga pranga e trishtimi
OOOO po me mbyt hidherimi[x2]

Merre kete shpirt e hidhe ku te duash
Merre mos pyet se ti nuk di te vuash
Merre lirom nga pranga e trishtimi
OOOO jo jo s'me takon gezimi.[x2]


Ky tekst u dërgua nga Mendoresa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019