A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Adelina Berisha - Kompliment


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2012

2012-04-17T16:15:58

Këngë e albumit:

"Ballë Për Ballë"

Këngë e albumit:

"What's Your Name?"


ohoooo...oh..yeahhh
ehiii...ohuooo...ooo..aaahh

Sonte nese te them un jo
mos u mundo me shum
besom puthjen un do ta fal
vetem kur dua un
asgjie nuk shkon me zor
dije vetem ket gjie
ne dashuri dhe ne jet
ky ligji esht numer nje

Ref..
Nje Kompliment Eshte Pak
I Dua Dhjet
Qe Ta Kuptoja a Me Don Vërtet
Komplimentet
Qe Thuan Shum Her
Sa Kam Vler
Ty Mendja Nuk Ta Merr

Sonte nese un dal me ty
dridhesh nje moment
me fjal çdo zemer ne ket bot
fitohet shum me leht
asgjie nuk shkon me zor
dije vetem ket gjie
ne dashuri dhe ne jet
ky ligji esht numer nje

Nje Kompliment Eshte Pak
I Dua Dhjet
Qe Ta Kuptoja a Me Don Vërtet
Komplimentet
Qe Thuan Shum Her
Sa Kam Vler
Ty Mendja Nuk Ta Merr

Arbasound..ADELINA

Ref..2x
Nje Kompliment Eshte Pak
I Dua Dhjet
Qe Ta Kuptoja a Me Don Vërtet
Komplimentet
Qe Thuan Shum Her
Sa Kam Vler
Ty Mendja Nuk Ta Merr

ohooo..ehiii..yeah
a MAX production...EGI


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   EgzonKalo   ALDOooo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019