Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha - Asgje Nuk U Tha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgje Nuk U Tha".
3. Video është e këngës "Asgje Nuk U Tha", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Berisha - Asgje Nuk U Tha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"What's Your Name?"

Komente

1 🔥

17/04/2012

2012-04-17T15:15:57+00:00Reff:
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' aua
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' aua!

Me mungon o gjysma e shpirtit tim
ti hajde ne takim
ti hajde se te pres si heren e fundit
si papritur e gjet dashurin
e un kisha besim
u bere 1' me mua
kur me the Te Dua
e pa harruar ajo nate
ah sikur te vinte prap
ah sikur te ishte edhe nje her ktu
bashk me mua
un ty te kujtoj
jo s'mund tet harroj
sa shum te enderroj
te mendoj cdo nat
si heren e fundit!

Reff:
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' aua
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' aua!

S.T.I.N.E

Moj lejo kend ta zer vendin tim
ta tharrasesh n'emrin tim
ti mbaje nje premtim
qe ma dhe vec mua
te premtoj se nuk do kesh guxim
se bota ne vazhdim
nuk do ket kuptim
qe kishe me mua
e pa harruar ajo nate
ah sikur te vinte prap
ah sikur te ishte edhe nje her ktu
bashk me mua
un ty te kujtoj
jo s'mund tet harroj
sa shum te enderroj
te mendoj cdo nat
si heren e fundit!

Reff:
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' au no
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' haua!

S.T.I.N.E

Reff:
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' au no
Asgje nuk u tha kur u ndam veres
asgje nuk u tha kur u ndam heren e fundit
o babe heren e fundit' haua!
No,no heyi


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet