Official Video

Adelina Berisha - Lum E Lum Për Vasha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/03/2016

2016-03-16T10:39:47

Këngë e albumit:

"Lum E Lum Për Vasha"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum E Lum Për Vasha" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...