A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adelina Berisha - S'Ta Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/02/2018

2018-02-13T17:00:00

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

MAX Production


[Ref:]
Jo nuk t'a fal
Dot un ty s'ta fal
Dashnin ma more
E i'a dhe asaj
Jo nuk t'a fal
Dot une ty s'ta fal
Ta dhash shpirtin une
veç lotet tash po mbaj

Me mjaftonte veç nje perqafim i ngroht
Ato duar, ate buze te prekja sot
Shpirtin tem prej trupi tend une dot se ndaj
Dhe pse pa faj, perseri me le te qaj

[Ref:]
Jo nuk t'a fal
Dot un ty s'ta fal
Dashnin ma more
E i'a dhe asaj
Jo nuk t'a fal
Dot une ty s'ta fal
Ta dhash shpirtin une
veç lotet tash po mbaj

Ku te shkoj me gjysem zemre
me thuaj ti
A mendove kur e vrave kete dashni
Shpirtin tem prej trupi tend
une dot se ndaj
Dhe pse pa faj, perseri me le te qaj

[Ref:]
Jo nuk t'a fal
Dot un ty s'ta fal
Dashnin ma more
E i'a dhe asaj
Jo nuk t'a fal
Dot une ty s'ta fal
Ta dhash shpirtin une
veç lotet tash po mbaj


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina (3)

2018-08-18 21:27:10
Më mjaftonte veç
një përqafim i ngrohtë
Ato duar, atë buzë
të prekja sot
2018-07-31 14:48:01
Dot unë ty s'ta fal
Ta dhashë shpirtin unë
veç lotët tash po mbaj
U krijua nga pamela 2018-07-02 16:59:23
Jo nuk t'a fal
Dot un ty s'ta fal
Dashnin ma more
E i'a dhe asaj
Jo nuk t'a fal
Dot une ty s'ta fal

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019