Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Berisha - Nje Puthje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Puthje".
3. Video është e këngës "Nje Puthje", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Berisha - Nje Puthje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/05/2018

2018-05-23T15:52:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Puthje" kënduar nga Adelina Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vjollca Selimi - Nje Puthje

Un ta fala ty nje puthje ti ma fale dashunin e bukur esht jeta moj djal o per ne te dy

Me shiko nje her e dashur ne sy
zemren se q'ma mbush o moj djal plot me dashurii
Sa te deshta ty jo as vet se di ty te pres qdo nat o moj vajz o me lot ne sy

Un ta fala ty nje puthje ti ma fale dashunin e bukur osht jeta moj djal o per ne te dy X2

Ndoshta fare pak nga jeta kam jetu fati me mallkoj ajo vajz mu largu
Sa te deshta ty, jo as vet se di ty te pres qdo nat o moj vajz o me lot ne sy

Desara - Nje Puthje

Ref.
Me beso kur te them me ty jam
nje bote pa ty se imagjinoja
me ploteson me ben
t'ndihem me fat
te kisha pran
puthje do ti dhuroja

Strofa 1.
Me doje, me premtoje
me ty nje bote pa fund
me harroje dhe gaboje
si une nuk do gjesh askund

Nje tjeter femer, nje emer
nje numer me shume
si te dua, s'ke zemer
largohesh nga une
ty s'te gjeta
dhe mbeta une po ajo
me do,s'me do
sa shume e mendon

Ref.
Me beso kur te them me ty jam
nje bote pa ty se imagjinoja
me ploteson me ben
t'ndihem me fat
te kisha pran
puthje do ti dhuroja

Strofa 2.
Me doje, me premtoje
me ty nje bote pa fund
me harroje dhe gabojes
si une nuk do gjesh askund

e bukur duket bota
sikur te jet e jotja
kjo zemer per ty rreh
per cdo dite e cdo nate
me ty imagjinoja
sikur te fluturoja
me lart, me lart
ne qiellin e shtate

Ref.
Me beso kur te them me ty jam
nje bote pa ty se imagjinoja
me ploteson me ben
t'ndihem me fat
te kisha pran
puthje do ti dhuroja

Sinan Vllasaliu - Nje Puthje

Un ta fala ty nje puthje ti ma fale dashunin e bukur esht jeta moj vajz o per ne te dy

Me shiko nje her e dashur ne sy
zemren se q'ma mbush o moj vajz plot me dashurii
Sa te deshta ty jo as vet se di ty te pres qdo nat o moj vajz o me lot ne sy

Un ta fala ty nje puthje ti ma fale dashunin e bukur osht jeta moj vajz o per ne te dy X2

Ndoshta fare pak nga jeta kam jetu fati me mallkoj ajo vajz mu largu
Sa te deshta ty, jo as vet se di ty te pres qdo nat o moj vajz o me lot ne sy

Ref...Un ta fala ty...X2

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë