A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adelina Berisha - Gabim I Bukur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/02/2019

2019-02-25T17:59:40

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Video Produksioni:

Pro Video


REF.:
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt
Si un je edhe ti
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt pa dashni

Eci pa zemer
Me shpirtin e tretur
Trupi jem akull i ftoht
Dhe ne sy ka vetem lot
Prekem ti prekem
Te fundit her prekem
Kam provuar te vazhdoj
po nuk di si te t'harroj

REF.:
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt
Si un je edhe ti
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt pa dashni

Zemer coptuar me mbeti ne duar
Dhe asgje nuk ka ndryshu
Te urej dhe prap te du
Prekem ti prekem
Te fundit her prekem
Kam provuar te vazhdoj
po nuk di si te t'harroj

REF.:
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt
Si un je edhe ti
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt pa dashni


Ky tekst u dërgua nga Anonymous GalKartolina (2)

U krijua nga Rina 2019-07-29 16:52:36
Eci pa zemër
Me shpirtin e tretur
Trupi jem akull i ftohtë
Dhe në sy ka vetëm lotë
2019-02-25 20:56:11
Je gabimi më i bukur
E kam dit,
por prapë jam lutur
A e din sa dhemb
ky shpirt pa dashni?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019