Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adelina Berisha - Valla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valla".
3. Video është e këngës "Valla", por nuk këndohet nga Adelina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Berisha - Valla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/12/2020

2020-12-21T17:57:10+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Valla" kënduar nga Adelina Berisha.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Valla".Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kastro - Valla

Ref 2x
Valla, Mama falem Se asniher
sdesha me kon haram
Hala pe Kujtoj Mahallen dikur Tu Lu PAM PAM
Koha iki e na kejt i lam lam lam lam

Rap
Shoki Qyshty Koka Jeta
Nese Nuk Fol Goja
Ka Me Fol Kuleta
Po I njejti Meta
Amo Tnejtit nuk i gjeta
Nese Je Ka fol Per Mu Krahaso Me raketa
Nese po menon qe un jom vet
GAbim je tu menu nuk e ki qaq let
Doni me bo qato qe sem nalin 20 Mas Veti 20, Sa 220
Kondon Qe PO e Nije pe shoh po Bon veq WOW
Ti PO man inat Muna me ta bo weq Ciao
Dosta Mujna me Kon, Amo Gara ME mu Me Pas Nah Nah

Ref
Ti Po Man Inat, Se Ti Kastro nuk munesh me kon
Me Havera Edhe Ket nat
edhe ningot per ty qe sna ki dassht
2x
Valla, Mama falem Se asniher
sdesha me kon haram
Hala pe Kujtoj Mahallen dikur Tu Lu PAM PAM
Koha iki e na kejt i lam lam lam lam

Rap
Ska Rendesi A Na Don TI BABO BABO
KAstro Kejt E Hallakat Tornado
Jom Une Qaj G-ja
Tu Bo Fam Me Bole Tmia
A po Menon Qi Une Tluti
Derisa Me Mu Jon Vllaznia
Nuk Po du me dal para Mahalle
moti kena ba na skandale
Jeta Jem Real Nsanddalle
Jeta Juve Fake Portale
E tash Kerkon nuk pe nij
Bile Nuk Po du me pa
Un Di Bitat mi myt
hajde ti gjuma edhe njo

Ref
Ti Po Man Inat, Se Ti Kastro nuk munesh me kon
Me Havera Edhe Ket nat
edhe ni got per ty qe sna ki dasht
2x
Valla, Mama falem Se asniher
sdesha me kon haram
Hala pe Kujtoj Mahallen Tu Luj PAM PAM
Koha iki e na kejt i lam lam lam lam

Irkenc Hyka - Valla

[Irkenci:]
Ti te un jalla jalla
S'ka ma të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër përgjithmonë

[Mimoza:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mire valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

[Irkenci:]
Si prej qiellit ti mke ra
Se le pa të marr jo se le pa tmarr

[Mimoza:]
Kur jam me ty jam n'hava
Se na tdy jena për marshalla

[Irkenci:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mire valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

[Mimoza:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

Edhe jetën t'a kisha fal
Krejt çka kam un t'a kisha dhan

[Irkenci:]
Kur jam me ty jam nhava
Se na tdy jena per marshalla

Ti te un jalla jalla
Ska me të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë

[Mimoza:]
Ti te un jalla jalla
Ska me të mirë valla valla
Edhe jetën t'a kisha dhan
Vec me të pas afër ty përgjithmonë
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë