A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 02-03-2016
  Këngëtarët Adelina Berisha & Rob Daddy ka pak kohë që publikuar videoprojektin e tyre më të fundit "Een e saj", e cila mori pëlqime nga publiku që në daljen e saj të parë. E mesa duket kjo këngë u ka "dhezur" të dy artistëve tanë të cilët për një kohë mjaft të gjatë kanë qenë në hije. Kënga ka arritur plot 2 milion klikime dhe është drejtuar shifrave të tjera. Adelina gjatë verës do të vijë edhe me një projekt të ri muzikor....

 • 11-02-2016
  Adelina Berisha feston sot ditëlindjen e saj të 26-të dhe me këtë rast ajo ka marrë shumë urime nga familjarët, shoqëria dhe fansat e saj në rrjetet sociale. Mirëpo një ditë para se të mbushë 26 vjeç ajo publikoi një foto në rrjetet sociale ku shihet bashk me një miken e saj. Ajo çfarë vërehet më shumë në foto është se Adelina ka dalë pa grim dhe duket mjaft e bukur edhe me mungesen e make up-it....

 • 30-01-2016
  Këngëtarja Adelina Berisha ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin e njohur "Oktapod" të Turjan Hyskës. Përballë disa pyetjeve provokative Adelina është përgjigjur se paraja nuk është gjithçka dhe se nuk do bënte kurrë diçka vetëm për të. Turi kishte nisur një pyetje për Adelinën ku thoshte se nëse do ishte në gjendje që të flinte me dikë për 10 mijë euro dhe ajo u përgjigjj me jo. Turi vazhdoi të rriste shifrën deri sa shkoi në 6 milion dhe Adelina prap se prap ka thënë se me askënd nuk shkon për sado që të jetë shuma....

 • 28-01-2016
  Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar së fundmi një foto të shkëputur nga xhirimet e videoklipit të saj më të ri. Ajo sapo ka përfunduar këngën e saj më të re në bashkpunim me Rob Daddy, një prodhim i On Records. E pasi ka përfunduar kënga kanë filluar edhe xhirimet e videoklipit ku nga ç'kemi parë nga fotoja që ka postuar Adelina, klipi do të përmbajë skena mjaft hot. Adelina dukej e veshur mjaft provokuese duke performuar prapa disa telave me gjemba, e që në fakt është njëra nga sekuencat e klipit....

 • 11-01-2016
  Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar së fundmi disa foto të reja në rrjetet sociale ku shihet me disa ndryshime drastike. Ndonëse ka mohuar gjithnjë ndërhyrjet estetike në fytyrën e saj por nëse krahasojmë fotot e saj me vitet e kaluara ajo ka pësuar shumë ndryshime. Mbase ndryshimet që kanë ndodhur në fytyrën e Adelinës mund të jenë nga natyra, por mollëzat dhe hunda e saj duken vërtetë më ndryshe!...

 • 24-10-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha ishte e pranishme këtë javë në Prive përkatësisht në intervistën më të shkurtër. Ajo u ballafaqua me pyetjet e intervistës 60 sekonda. E pyetur nëse do ta ndërronte emrin pasiqë është shumë i shpeshtë tek ne u shpreh që jo teksa tregoi që ndan mendim të mirë për krejt Adelinat tjera të skenës. Berisha tha se vazhdon akoma të jetë single e nuk e kap stresi pas fejesës së motrës. Adelina nuk e sheh veten në filmin ‘Fifty shades of Grey’ ndërsa akoma nuk e ka praktikuar kamasutrën....
 • 22-10-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha nuk e ka fort në qejf këngëtaren Enca Haxhia Adelina Berisha ka reaguar në një status të një mike të saj për Enca Haxhiun. Një shoqe e këngëtares e kishte bërë një status ku kishte shkruar, “Kjo Enca a po ua shpift veç mu, a edhe juve”.... Në komentet e shumta tek Sasa Hoda, ka shkruar koment edhe Adelina Berisha, duke shkruar: “Edhe mu, Sasa B Hoda”....

 • 05-10-2015
  Aktorja e njohur Dafina Berisha, motra e këngëtares Adelina Berisha së fundmi është fejuar. Ajo ka kurorëzuar dashurinë e saj me djaloshin Ornis Mala i cili jeton në Chicago. Lajmi është bërë i ditur nga vetë motrat të cilat kanë publikuar fotografi në rrjetin social 'Facebook'. Dafina është motra e madhe e Adelinës, e ndërsa tani është rradha e Adelinës që të gjejë princin e kaltër....

 • 30-09-2015
  Këngëtarja nga prishtina Adelina Berisha sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "I got it", këngën të cilën e kishte paralajmëruar më herët. Kjo këngë është punuar nga dy producentët e njohur Kico n Torch, e ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni kosovar Entermedia. Që në daljet e para të klipit, u përfol se disa nga skenat e tij janë tepër të ngjajshme me ato të videoklipit "S'ki me ik" të këngëtares Nora Istefi. Megjithatë e gjithë barra dhe faji bie mbi produksionin Entermedia, i cili është i njejti...

 • 29-09-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha është duke u pregaditur që këto ditë të sjellë në treg këngën e saj më të re të shoqëruar bashk me videoklip. “I got it” do të quhet kënga e cila është punuar me muzikë & tekst në studion e producentëve Kico & Torch. Videoklipi është duke u punuar në Prishtinë nga produksioni kosovar Enter Media....
 • 09-09-2015
  Këngëtarja prishtinase Adelina Berisha ka publikuar në rrjetet e saj sociale një foto shumë provokative ku ajo shihet brenda një vaske e veshur me bikini dhe duke u larë me shkumë, me këtë rast ka zbuluar pak edhe nga gjoksi i saj. Ende nuk dihet nëse fotoja është e shkëputur nga xhirimet e ndonjë videoklipi mirëpo fotoja është komentuar shumë në rrjetet sociale, madje ka pasur edhe komente negative. Megjithatë duhet thënë se Adelina ka një trup mjaft në formë dhe seksi!...

 • 07-09-2015
  Para dy muajve ajo kishte publikuar këngën “Jo mo”, një këngë e cila u pritë shumë mirë nga fansat e saj. Fjala është për këngëtaren Adelina Berishë, një fytyrë tjetër e estradës shqiptare të cilën tashmë e keni të njohur. Në një intervistë për Indeksonline, Adelina ka thënë që nesër do të fillojë xhirimet e videoklipit të saj më të ri i cili është punuar nga Kico dhe më videoklip nga Entermedia. “Nesër do të fillojë përgatitjet për videoklipin e këngës më të re e cila pritet të dali së shpejti. Kënga është e punuar nga Kico ndërsa videoklipi nga Entermedia. Për veshjen time në videoklip është përkujdesur Yllka dhe Valdete Mus...
 • 03-09-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha e cila jeton në prishtinë shpesh herë është e detyruar që të lëviz me makinë për të udhëtuar nga një vend në tjetrin, por deri më tani Adelina nuk ka treguar aspak që është shofere e mirë. Së fundmi në media & rrjetet sociale ka qarkulluar një video e siguruar nga Indeksonline ku shihet Adelina me makinën e saj teksa mundohet të lëviz në një rrugët të prishtinës me emrin "Tringë Smajli", e cila ishte vetëm një drejtimshe por që Adelina nuk e respektoi shenjën duke bërë kështu që t'ja bëjë me dije polici q...

 • 01-09-2015
  Këngëtarja e njohur nga Prishtina Adelina Berisha e cila këtë verë na erdhi me "Jo Mo", së fundmi ka ndryshuar look dhe ka ardhur me një stil të ri. Adelina për herë të parë ka provuar ti lyej flokët me ngjyrë të bardhë, duke u bërë kështu bionde. 145/145433 Në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar disa foto ku shihet me ndryshimin e saj të ri të flokëve ku edhe fansat dhe ndjekësit e saj e kanë komplimentuar për këtë ndryshim!...

 • 23-08-2015
  Adelina Berisha edhe këtë verë ka treguar se trupi i saj është në top formë. Këngëtarja e njohur, që i ka fiksim të pasmet e saj, këto ditë i ka kaluar në bregdet. Indeksonline mëson se Berisha bashkë me familjen kanë pushuar në Shëngjin të Shqipërisë. Këngëtarja është fotografuar gjatë gjithë kohës dhe një pjesë të fotove i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram. Adelina duket mrekullueshëm, ndonëse për ti pasur këto linja ajo nuk bën përpjekje të madhe, pasi nuk është nga ato që ushtron ose i përmbahet ndonjë diete....
 • 22-08-2015
  Këngëtarja nga Prishtina Adelina berisha ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku ka shfaqur trupin e saj me bikini. Adelina është kritikuar disa herë për format e saj trupore, madje mediat shpesh herë e kanë akuzuar se ajo ka bërë ndërhyrje plastike tek të pasmet e saj. Por që Adelina e mohona kategorikisht këtë, megjithatë mund të thuhet lirisht se trupi i saj në 2015-tën është perfekt. Këtë e dëshmon më së mirë edhe vetë fotoja që Bersha ka publikuar....

 • 09-08-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha, së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re “Jo mo”. Kjo këngë u pritë shumë mirë nga fansat e Adelinës. Por pamja e saj po ndryshon dita ditës. Ajo madje në këtë klip ka edhe disa thjerrëza të cilat i japin asaj një pamje kogja ndryshe, raporton Indeksonline. E nëse e krahasojmë me Adelinën e viteve të para të muzikës, do të vëreni ndryshimet të cilat ajo ka pësuar në pamje edhe në stil. 143/143636 144/144874 129/129942 ...
 • 23-07-2015
  Pas lasnimit të këngës “Jo mo” Adelina Berisha ka vendosur që të kalojë disa ditë pushimi në bregdet. Ajo nuk ka hezituar ti tregojë format e saja në plazhin e Junos. Këngëtarja ka treguar linjat e saj derisa është duke marrë ngjyrë në bregdet. Në këtë mënyrë ajo i ka shijuar sukseset e këngës se vet derisa po përgatitet që të sjell edhe këngë të reja pas stinës se verës....

 • 11-07-2015
  Këngëtarja e njohur në fund të maujit të kaluar ka publikuar videoklipin e saj më të ri "Jo Mo". E ajo ka bërë të ditur gjithashtu se tashmë është pjesë e menaxhmentit të produksionit nga Shqipëria MAX Production Al. E ndërsa po shijon suksesin e videoklipit Adelina po shijon edhe disa ditë pushimi pasi shumë shpejt për të do të nisin koncertet për këtë verë. E ndërsa e shohim gati çdo ditë në rrjetet e saj sociale ku shihet gati kudo në Prishtinë, ajo së fundmi ka zgjedhur një tjetër vend për të shkuar. Adelina ka postuar sot një foto ku shihet në një poligon dhe duke qëlluar me armë. 144/144156 ...
 • 06-07-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram disa foto ku shihet duke ekspozuar trupin e saj në një pishinë. Pasi ka publikuar videoklipin e saj më të ri "Jo Mo", Adelina duket se i ka dhënë vetës një pushim. Megjithatë Adelina shquhet për format e saj trupore të cilat janë perfekte, dhe për të cilat është aluduar shpesh herë në media se iu janë nënshtruar operacioneve plastike, vetë këngëtarja e ka mohuar një gjë të tillë....

 • 28-06-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha si duket ka vendosur ta nisë fuqishëm verën, kjo pasi ajo sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri i cili titullohet "Jo Mo". Një këngë kjo e cila është realizuar nga producenti romun Alandy, në Shqipëri. Tekstin e këngës e ka shkruar Ronela Hajati e ndërsa për videoklipin janë kudjesur MAX Production, të cilët edhe e kanë hedhur në youtube videon. Adelina në klip shfaqet mjaft seksi & provokuese. Verën e vitit të kaluar ajo pati mjaft sukse me këngën e saj "A dalim"....

 • 22-06-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha ka kohë që nuk është shfaqur me ndonjë videoklip muzikor, megjithatë ajo e ka gati projektin e saj mzuikor më të ri. "Jo Mo" titullohet kënga e cila do të lansohet shumë shpejt në treg. Kënga është punuar nga producenti rumun Alandy, e ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni MAX Production Albania. Autorë të njëjtë të këngës dhe klipit kanë edhe këngëtaret Dhurata Dora, Soni & Ronela Hajati. Ky bashkpunim i Adelinës me këta autorë na bën të kuptojmë se ajo shumë shpejt mbase mund ti bashkohet këtij labeli....
 • 28-05-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha ka nisur xhirimet e videoklipit të saj më të ri i cili do të vijë shumë shpejt në treg, raporton teksteshqip.com. Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram përmes së cilës i ka pralajmëruar fansat se diçka e re shumë shpejt po vjen, pavarësisht se ka një kohë që ajo nuk ka sjellë projekt të ri muzikor para publikut. Adelina ka udhëtuar drejt Tiranës këto ditë për të kryer xhirimet e videoklipit me produksionin MAX Production....

 • 08-05-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha ka reaguar pas disa shrimeve në disa portale dhe gazeta ditore në lidhje me prejardhjen e saj. Ajo është ndjerë jashtzakonisht e revoltuar kur gjithmonë gabohet prejardhja e saj. Adelina ka treguar edhe më parë se prejardhja e saj nuk është nga Gjilani por nga Prishtina, por gazetat bëjnë prapë të njëjtin gabim. Ja se çfarë shkruan Adelina në facebook: "O gazetar qe shkruni sipas ideve t'juaja e qe nuk eshte hera pare qe e sqaroj kete Punen e prejardhjes tem .Adelina Berisha nuk eshte Gjilanase po P...

 • 06-05-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar një foto në rrjetin e saj social në Instagram e cila ka marrë komente të shumta. Adelina tash e një kohë është në skenë dhe për gjatë gjithë kohës ajo është kujdesur që të vijë gjithmonë me stil para publikut. 140/140428 Ndonëse nuk gëzonte forma të mira trupore në fillim, ajo tani ka një trup perfekt, kjo falë ushtrimeve në palestër që këngëtarja ndjek mjaft shpesh. E këtë gjë e dëshmon edhe fotoja më lart e cila e shfaq Adelinën me një trup tejet seksi. Adelina do të p...

 • 27-04-2015
  Të dyja ndajnë të njëjtin profesion. Adelina Berisha dhe Suanita Rrusta përveç që janë këngëtare shumë të mira, ato gjithashtu janë shoqe të afërta njëra me tjetrën. Adelina dje ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën ishte së bashku me Suanitën dhe shihen se si po kalonin çaste të bukura mes vete. Kjo foto gjithashtu është komentuar edhe për hiret trupore të të dy kënëgtareve. Adelina dhe Suanita ka kohë që është janë mike mes vete,që nga koha kur ishin bashkë në shkollën e muzikës dhe kjo shoqëri do të vazhdoj edhe m...

 • 21-02-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha ka realizuar së fundmi fotosesionin e saj më të ri në studion e fotografit të njohur Veton Osmani. Adelina ka zgjedhur rrjetin e saj social në Instagram për ti postuar këto fotografi. Ndërkohë që këngëtarja nuk e ka lënë anash as karrierën e saj muzikore. Ajo do të jetë aktive edhe këtë vit me disa këngë të reja të cilat është duke i inçizuar....

 • 11-02-2015
  Këngëtarja Adelina Berisha, të cilën e njohim prej vitesh, pasi këndon qysh në fëmijëri, sot feston ditëlindjen. Bukuroshja e nxehtë, ka lindur në një muaj të ftohtë. Adelina sot po feston mes familjarësh, të cilët e kanë befasuar me një tortë speciale. Në tortë është shkruar vetëm emri i saj e jo edhe mosha. Ndonëse e re, Adelina nuk preferon të tregoj se sa vjeç i ka bërë. Tipike femërore....

 • 10-02-2015
  Gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të linjave të saj të trupit e sidomos me të pasmet e saj tejet seksi. Adelina Berisha edhe kësaj here nuk ka hezituar që t’i nxjerrë në pah ato. Madje, këtë po e bën edhe kur po realizon sete të fotografive, siç është rasti me këtë foton që e po e shihni më poshtë....
 • 28-01-2015
  Adelina Berishes nuk i është ndjerë zëri që nga vera. Këngëtarja e njohur nuk prezantoj ndonjë projekt interesant, megjithëse kjo nuk do të thotë që nuk ka kënduar. E, për çudi as gazetarët nuk janë marrë me të. Por, me sa duket ky largim nga vëmendja e të tjerëve nuk i ka pëlqyer shumë Adelines, e cila tani po i lëviz gurët. Bukuroshja, po realizon një set të ri fotografik shumë "hot" në studion e Veton Osmanit. Pas lansimit të fotove, sigurisht Adelina do të jetë në sytë e të gjithëve....

Faqet:
1
>
>>

» Dërgo Një Lajm »