Adelina Emini

Ja Si Dukej Adelina Kur Ishte E Vogël!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-09-2015]
Këngëtarja Adelina Emini ka publikuar sot në rrjetin e saj social në facebook një foto ku shihet ajo kur ishte në një moshë shumë të vogël.

Vlen të permendet se fytyra dhe portreti i saj dukeshin ëngjëllor edhe në atë moshë.

Këtë foto ajo thotë se e ka realizuar kur ishte shumë e vogël duke recituar një vjershë për mësuesin për 7 mars.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Si Dukej Adelina Kur Ishte E Vogël!


Komente 0