Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Emini - Bota Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Mbremja shkoj hajt me merr
behu mashkull nje her
sonte kam nevoj per ty
sa larg e sa afer ne te njejtin vend
shikimet perplasen e prap ti nuk vjen

Ref:
zemra ime, je bota ime
nsyt e mi ben drit
vetem nje zemer un e kam
dhe ti i jep shpirt(2x)

sa te gjall jemi
por sonte as un as ti
sgjejm forc tafrohemi
sa larg e sa afer ne te njejtin vend
shikimet perplasen e prap ti nuk vjen

Pran teje dua
te shtrihem çdo nat
ta ndaj me ty
nje jet e nje fat
kujtimet qe i shkrujm ti je-tojm pergjithmoonn

Ref:
zemra ime, je bota ime
nsyt e mi ben drit
vetem nje zemer un e kam
dhe ti i jep shpirt(2x)


Ky tekst u dërgua nga LuraaAdelina Emini
Publikimi: 28/08/2015
Muzika: Genc Prelvukaj
Teksti: Genc Prelvukaj
Video Produksioni: Entermedia


Adelina Emini - Bota Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Ime".
3. Video është e këngës "Bota Ime", por nuk këndohet nga Adelina Emini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Emini:


Komente 0