A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Adelina Ismaili - Amaneti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"Top Hitet"

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bomb"
Seletullah
selemullah x2
alejke aresul allah
alejke a habib allah
ilmini nallut
ante mali x2

x2
ma ka lan ma ka lan
nana tybe amanete

x2
du me knu kët Pejen sonte tybe me vullnete

x2
ma ka lan ma ka lan
nana tybe amanete

me ju knu llapjonve sonte
e me kallën krejte
du me knu podujeven sonte
e me kallen krejte
x2

më ka than vllau
kur ka dal ngyrbete

x2
me ma rudh për ferizaje e me ba shyhrete

x2
më ka than vllau
kur ka dal ngyrbete

x2
mos me harru as gilanin se e kem hasrete

nanë moj nanë
prizëreni rush i zi
nanë moj nanë
gjakova si flori
nanë moj nanë
tetovat janë pareli
o moj nanë
kjo kumanova
qikat si peri
nanë moj nanë
drenica kuq e zi
nanë moj nanë
mitrovica bukuri
nanë moj nanë
prishtin si në
*amerik*
o moj nanë prishtinalija
sonte ka mem ik


Ky tekst u dërgua nga Flaka   vivakosova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019