Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - Nanës Tande Çka I Bana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nanës Tande Çka I Bana".
3. Video është e këngës "Nanës Tande Çka I Bana", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Nanës Tande Çka I Bana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Top Hitet"

Këngë e albumit:

"100% Zeshkane"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1996

1996-11-30T23:00:00+00:001
Kur kalon fshehtas mshikon sa t harroj ti mperkujton me genjen, me thua se me don
degjoj tjetren e ke gjet mua mthoshe tkam perjet mos harro askujt borgj si ka met

Ref:
Se un jeten time do ta shijoj, do te ik shum larg ,un do t`jetoj, se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X
2
Qan ofshan thua se s shkon e me tjetren ti gezon ca ka ajo qe mua me mungon
Thua familja sme lejon mirpo zemra askend s'degjon ,mos je rrens tregon qe nuk me do
Se une emrin tend nga zemra do ta shlyj, do t vij tjetri me dashuri ta lyj…
se m`urrejte e din dhe hana, nenes tande qka i bana 2X


Ky tekst u dërgua nga Im   emmaa
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet