Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adelina Ismaili - 10 Herë Zemrën Do Ta Thej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "10 Herë Zemrën Do Ta Thej".
3. Video është e këngës "10 Herë Zemrën Do Ta Thej", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - 10 Herë Zemrën Do Ta Thej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Fore"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00Një Pse s'më ke thën kur je larguar
Dy Pse më ke lën kur jam dashuruar
Trre Pse më ke lën e më ke bë me hile
Katër Pse më ke lën e më ke bërë me hile
PesëGjashtëShtatë do të rrij e ngartë
tetë nëntë thjetë
Do rri e shkrehtë.

Ref:Dhjetë herë do ta thej dhjetë zemrën do ta thej dhjetë her për një herë hejjjj
Një Pse s'më ke thën kur je larguar
Dy Pse më ke lënë Kur jam dashurar
Trre Pse më kë lën e më kë bërë me hile
Katër Pses më ke lënë e më ke bërë me hile
pesë gjashtë shtatë do trrij e ngrat tetë nëntë do të rrij e shkrehtë frajer


Ky tekst u dërgua nga Thelekka91
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë