Live Video

Adelina Ismajli, Sabri Fejzullahu, Sinani & Shkumbini - Këngë Të Paharruara  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2016

2016-03-23T10:15:35

Më Shumë Nga

Sabri Fejzullahu

Më Shumë Nga

Sinan Vllasaliu

Më Shumë Nga

Shkumbin KryeziuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Të Paharruara" kënduar nga Adelina Ismajli, Sabri Fejzullahu, Sinani & Shkumbini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Adelina Ismajli, Sabri Fejzullahu, Sinani & Shkumbini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...