Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Morina Kryeziu

Adelina Morina Kryeziu - Moj Hapsane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj hapsane rreth em rreth me tela
2x

Moj nana ime e dashura a ka ardh pranvera
2x

Moj hapsane e shtrune n'kallaje
2x

Moj nana ime e dashura mu m'kan rreh pa faje
2x

Moj hapsane e lyme n'qirece
2x

Moj nana ime e dashura mu m'kan rreh shum keqe
2x

Moj hapsane e shtrune me drasa
2x

Moj nana ime e dashura qel deren se plasa
2x


Adelina Morina Kryeziu - Moj Hapsane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Hapsane".
3. Video është e këngës "Moj Hapsane", por nuk këndohet nga Adelina Morina Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Morina Kryeziu:


Komente 0