A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Per Nënën

Nëna Ime

Nënë time
shumë e dua
sepse ajo
më mëson mua

më mëson
më edukon
këngë te bukura
mua më tregon

- poem written by Adelina Mamaqi


- Submitted by Rona.Q.Dermaku -

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  136

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019