Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Ik Te Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37

Dicka nuk funkcionon
Dashuria po stagnon
Duket se ska rrugdalje
Nuk ka vend per t'kerkuar falje

Ndryshuan kahjet tona
Per ty mbaroj sezona
Une ne pritje te perjetshme
Njdenja per ty e pavekshme

Ref:
Dimenzione negative
E kuptoj nuk jam naiive
Ti nuk je ai
O dashuri

E kuptoj se me pret ndarja
Ty zemer te pret hakmarrja
Mos me rikujto
Ik te ajo

Ka koh qe po e dnjej
Me ty nuk shkon me tej
Po zbehet dashurija
Dhurat me mbetet vetmia


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Renditja: Top 200
Publikimi: 04/01/2013Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 2


Adelina Tahiri - Ik Te Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Te Ajo".
3. Video është e këngës "Ik Te Ajo", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.