Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Ma Mirë Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

(X2)
S'du me ni, s'du me ni
kon pas meje ti e doje
se kom prit, se kom prit
moti s'jena nxon per dor

Moti ke shku s'paska kalu
e veq po ma cingrron ti n'tel
kur m'ke trathtu se ke menu
se ki me m'hup ti mu ej
po menon se kthena prap tek ti
mir u boka zemer dhe pa ty
shko kallxoj femres qe ke nxon
se kush je kon, se kush je kon

s'e kom, s'e kom, s'e kom dit qka kishe
S'e ke, s'e ke, s'e ke dit qka kishe
s'du met pa se vet ti e nise
Nuk ka mo se ti kejt i prishe

(X2)
S'du me ni, s'du me ni
kon pas meje ti e doje
se kom prit, se kom prit
moti s'jena nxon per dor

Moti ke shku, s'paska kalu
e veq po ma cingrron ti n'tel
kur mke trathtu se ke menu
se ki mem hup ti mu ejjj
po menon se kthena prap tek ti
mir u boka zemer dhe pa ty
shko kallxoj femres qe ke nxon
se kush je kon, se kush je kon

s'e kom, s'e kom, s'e kom dit qka kishe
S'e ke, s'e ke, s'e ke dit qka kishe
s'du met pa se vet ti e nise
Nuk ka mo se ti kejt i prishe

(X2)
S'du me ni, s'du me ni
kon pas meje ti e doje
se kom prit, se kom prit
moti s'jena nxon per dor


Ky tekst u dërgua nga NatraAdelina Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/06/2016
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Rozana Radi
Video Produksioni: MAX Production


Adelina Tahiri - Ma Mirë Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Mirë Pa Ty".
3. Video është e këngës "Ma Mirë Pa Ty", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 0