Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Dale Kadale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  27

Ooh yey-yey-yeah
Ooh yey-yey-yeah

I'm in love
S'po du sene t'shtenjta
Du dashni pa centa
Me rëndsi o ndjenja
I'm in love
Mu m'pëlqen aroma
Dhe çdo ditë kuptova
Vlenë sa shumë miliona

Tash koha për dashni
Zemër jam tu e ni
Tash koha për dashni
Zemër jam tu e ni
Hey

[Refreni 2x]
Ama nji kiss dale kadale
Është nata jonë s'du me u nal-e
Ama nji kiss dale kadale
S'kam me u nal-e, s'kam me u nal-e


Ky tekst u dërgua nga  TonnidasAdelina Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2017
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Video Produksioni: MAX Production


Adelina Tahiri - Dale Kadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dale Kadale".
3. Video është e këngës "Dale Kadale", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

15
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 0