Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Bashkëshorti I Uron Sukses Adelinës Në Gjysmëfinalen E “Kënga Magjike”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
[20-11-2013]
Po ofrohet gjysmëfinalja si dhe finalja e madhe e festivalit “Kënga Magjike”.

Këngëtarja kosovare Adelina Thaqi, është pjesë e këtij festivali, me këngën “Po u mërzite”.

Karshi pritjes së këngëtares, ishte bashkëshorti i saj i cili përmes rrjetit social ‘Facebook’ i uroi fat si dhe e ngriti lart për profesionalizimin e saj bashkëshorten.

“Po afrohet gjysmë finalja dhe finalja e Këngës Magjike (javën që vie)...! n'Tiranë janë t'gjitha "Zaret" në lojë... - me fat e dashur, gjithsesi, vetëm majat t'bëjnë karshillak...”, kishte shkruar Bardhyl Metaj, ndërsa krahas statusit ai kishte publikuar edhe këngën pjesëmarrëse të Adelina Thaqit.
 (Zëri)

      Adelina Thaqi - Po U Merzite [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet