Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Adem Ramadani - "O Kur E Pash Vajzen Te Shkolla"

Teksti origjinal i kenges

O kure pash oj non at vajzen te shkolla Ohoh at
vajzen te shkolla oooooooh.
O ja emora oj non ja desh u tranova ohohoja desh u tranova.
O kur e pash oj non at vajzen nqytete ohohoho at vajzen nqytete oh.
oOh ja emora oj non ja desh me lan mente ohohoh ja desh me lan mente ooooohh...
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018