Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Dashnin Ton Askush Sun E Ndal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnin Ton Askush Sun E Ndal".
3. Video është e këngës "Dashnin Ton Askush Sun E Ndal", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Dashnin Ton Askush Sun E Ndal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Sille Sille"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Madh ei vogel n'kame jan qu
dashnin tone dojn me e pengu
nuk di pse kta po e bajne
kujna rrugen ja kem zane (2)

Ani dashnin tone kush s'mund me ndal
veq ni zote qe na ka fale
ani kush mundohet me na qa
i shkoft moti tan tuj kajt (2)

Lumet na qe ken dashni
kush ja thote nu ka rendsi
na gjithmone bashke ke me kan
sikur dielli kurr rrezon (2)

Ani dashnin tone kush s'mund me ndal
veq ni zote qe na ka fale
ani kush mundohet me na qa
i shkoft moti tan tuj kajt (4)


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet