Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - O Mor Bylbyl Qe Knon N’pranvere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9

(Strofa 1)
Ti me ndave prej familjes
ma ke ba zemren pelim
ti u bana vet shkaktare
mes neje me dal illnim (2)

(Refreni)
O mor bylbyl qe knon n'pranvere
a dot knojsh per mu naj here
mushnaj zemra me sevda
ni dit t'bardh me e pa (2)

(Strofa 2)
Prej kur jam qendru ne pytje
se po ma thu ti naj fjale
shpejt me mu ti u merzite
tash ke gjetur tjeter djale (2)

(Refreni) (4)Nuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - O Mor Bylbyl Qe Knon N’pranvere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Mor Bylbyl Qe Knon N’pranvere".
3. Video është e këngës "O Mor Bylbyl Qe Knon N’pranvere", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 0