Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - O Mor Djal I Ri Në At Gurbet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Mor Djal I Ri Në At Gurbet".
3. Video është e këngës "O Mor Djal I Ri Në At Gurbet", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - O Mor Djal I Ri Në At Gurbet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Keng Dasmash"

Komente

Asnjë Koment

06/01/2013

2013-01-06T15:58:43+00:00O mor djalo i ri ne at gurbet
O mor djalo i ri ne at gurbet
Oo kthehu djal se vajza te pret
Oo kthehu djal se vajza te pret

M'pate than se do te kthehesh shpejt
M'pate than se do te kthehesh shpejt
Oo shkun shum muaj e u banen vjet
Oo shkun shum muj e u banen vjet

E harrove fjalen qe mke dhan
E harrove fjalen qe mke dhan
Oo ket pranver dasmen do ta bajm
Oo ket pranver dasmen do ta bajm

Mu verbuan djal dy syt e ballit
Mu verbuan djal dy syt e ballit
Oo qajn per mue edhe zogjt e malit
Oo qajn per mu edhe zogjt e malit

Ne gjdo mbremje gjdo mengjes te bardh
Ne gjdo mbremje gjdo mengjes te bardh
Oo pres prej teje te me vjen naj fjal
Oo pres prej teje te me vjen naj fjal

E mallkova un per jet gurbetin
E mallkova un per jet gurbetin
Oo na ndav zemrat e asgja sna mbeti
Oo na ndav zemrat e asgja sna mbeti


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet