Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Cajin Kur Ta Pish

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cajin Kur Ta Pish".
3. Video është e këngës "Cajin Kur Ta Pish", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Cajin Kur Ta Pish  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

09/05/2009

2009-05-09T09:54:50+00:00Qaijn kur ta pish aman aman
Qitja pak limane
Qaijn kur ta pish aman aman
Qitja pak limane
Sa per hater tem moj vajz
Sa per hater tane
Sa per hater tem moj vajz
Sa per hater tane

Ujin kur ta pish aman aman
Mos e turbullo
Ujin kur ta pish aman aman
Mos e turbullo
Fort te lutem ty oj vajz
Kurr mos me harro
Fort te lutem ty oj vajz
Kurr mos me harro

Zogu e don malin aman aman
Peshku e don detin
Zogu e don malin aman aman
Peshku e don detin
Te kam dashtur ty oj vajz
Ma shum se vetvetin
Te kam dashtur ty oj vajz
Ma shum se vetvetin

Dola ne dritare aman aman
Une tuj shikju
Dola ne dritare aman aman
Une tuj shikju
E harrova veten oj vajz
Per ty tuj mendu
E harrova veten oj vajz
Per ty tuj mendu
Aj q'ka me ba me hek ket merzie
n'kafe n'kafe gjithe diten po rrie


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet