Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adem Ramadani - Shume Kujtime Po I Shpaloj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

(Strofa 1)
Shume kujtime po i shpaloj
me gjysm zani po i kendoj
po i kendoj ni vajze t'shkrete
ajo tash le tme ndegjoj (2)

(Refreni
Edhe ktu ni here ka pas dashni
ka pas ner dhe njerzi
dashnis sot zdi c'ka me i thane
ka plas marrja ntana anet (2)

(Strofa 2)
Aq tradhtare koke kan
bese e fjale ti kui ke lan
se shume zemra i ke plas
tash ke met dyrve t'dynjas (2)

(Refreni) (4)Nuk kemi video për këtë këngë.
Adem Ramadani - Shume Kujtime Po I Shpaloj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Kujtime Po I Shpaloj".
3. Video është e këngës "Shume Kujtime Po I Shpaloj", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:


Komente 1