Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Allahut Rob Sun Ju Bana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allahut Rob Sun Ju Bana".
3. Video është e këngës "Allahut Rob Sun Ju Bana", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Allahut Rob Sun Ju Bana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69

Këngë e albumit:

"Të Duhemi Për All-Llah"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Erdh edhe shkoj jeta per mu
zemra m'asht n'xi, gjynahet m'kan mbulu

Tuj ndjek dynjan u mashtrova
All-llahut rob sun ju bana

Tuj ndjek dunjan u mashtrova
All-llahut rob JO sun ju bana

Erdh edhe shkoj jeta per mu
zemra m'asht n'xi, gjynahet m'kan mbulu

Tuj ndjek dynjan u mashtrova
All-llahut rob sun ju bana

Tuj ndjek dynjan u mashtrova
All-llahut rob sun ju bana

Kta sy s'lotun kurre per All-llah
as balli jem n'sexhde s'ka ra

Vjet iken shpejt e tash po qana
All-llahut rob pse s'ju bana

Kta sy slotun kurre per Allah
as balli jem n'sexhde ska ra
vjet iken shpejt tash po qan a
allahut rob qysh sun ju bana

vdekja po me pret o mue vlla e un
per ket dit kurgja nuk kam ba
Kjo toke i ka tret shume sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

ehhh vdekja po me pret moreo vlla e un
per ket dit kurgja nuk kam ba
(2x)
Kjo toke i ka tret shume sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

Kjo toke i ka tret sa e sa sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

vdekja po me pret o more vlla e un
per ket dit kurgja nuk kam ba
(2x)
Kjo toke i ka tret shume sulltana
e une All-llahut rob qysh s'ju bana

Nisja vlla, puno vlla ti per ahiret
se gjithmone kjo bote kerkujt s'ka me i mbet

Dy metra qefin koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Dy metra qefin mire vlla koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Nisja vlla, puno vlla per ahiret
se gjithmone kjo bote kerkujt s'ka me i mbet

Dy metra qefin koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Dy metra qefin koka kjo dynja
All-llahut rob qysh mos me ju ba

Adem Ramadani
-All-llahut rob sun ju bana-
(Te duhemi per All-llah


Ky tekst u dërgua nga  angela   Nuhi2016
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet