Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - Dy Zogj T Malit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Zogj T Malit".
3. Video është e këngës "Dy Zogj T Malit", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Dy Zogj T Malit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Dy Zogj T Malit"

Komente

Asnjë Koment

06/02/2013

2013-02-06T17:08:57+00:00qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

tani je i vetem askush nuk te ndihmon qdo veper e jotja tani do te peshoj kur ti shohesh mekatet ke me u befasu qfar qenka kjo liber qe krejt i ka shenu 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

mjer per at qe Zoti te verber ka me ngjall e qe nuk ka sheja te sexhdes ne ball ke mohuar zoti sa ke qen n dynja tash shijon denimin hiq pa ja da 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj


oh sa dit e vshtir dielli permbi kok ate dit ske mik jo nuk ke as shok prapa shpine libri kujt ka me ju dhan denimi All-ahut do te jet shum i rand 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

kjo dit more vlla e gjat mijra vjet jo nuk pe njeh nana te birin e vet te kaplon trishtimi te kaplon huti kur dilsh para Zotit me dhon llogari 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

ura e siratit o vlla po na pret esht e vetmja shpres per me dal ne xhehnet nese ske besu kemba do te rreshqet e te kaplon zjarri si vullkan i nxeht 2x


qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj

ate dit ka ftyra qe bejn drit si hanë nen hijen e arshit ata kan me kan per ta nuk ka lodhje as nuk ka merzi ata kan shperblime hiq pa kufi 2x

qohu para Zotit i zhytur ne djers perreth teje presin me miliard njer ne te majt xhehnemi veq gurgullon a ka kush prej juve sot qe dot shpetoj 2x


Ky tekst u dërgua nga Arkty
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet