Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Mihone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mihone".
3. Video është e këngës "Mihone", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Mihone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Nkapixhik Dola Met Pa"

Këngë e albumit:

"Ne Martesen Tende"

Komente

1 🔥

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Jalla moj mejhane o me dy mindila edhe ku naj more o kta trandofila haj trandofilat o me gjeth te gjan o me gjeth te gjan sot dy jav o moj mejhane ti nuse po shkon

N'der te huj mejhane kshyre punen tande kur t'bajn fjal per ty banu se s'po nin dera e huj moj nuse valla shum e rand dashte s'dashte vjeren duhesh me thir nan

Se ky buri yt moj nuse tybe paska kajde fjala jote moj mejhane tybe nuk ban fajde(X2)

Se n'der t'huj nuk ban me fol se thojn nusja paska goj ah moj nuse moj e shkret ni dit e lumtur per ty su gjet

N'der te huj mejhane kshyre punen tande kur t'bajn fjal per ty banu se s'po nin dera e huj moj nuse valla shum e rand dashte s'dashte vjeren duhesh me thir nan (X2)


Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet