Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adem Ramadani - O Zot I Madh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zot I Madh".
3. Video është e këngës "O Zot I Madh", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - O Zot I Madh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Komente

Asnjë Koment

17/09/2008

2008-09-17T09:58:32+00:00n'ket bot i vetem jam
s'kam bab nuk kam as nan
shum lot kta sy me kan lotu
se s'ka me kush mem perqafu
shum lot kta sy me kan lotu
se s'ka me kush mem ledhatu

Ref:
o Zot i madh,vetem ty te kam
askush perveq teje,
nuk me mban nder mall
o Zot i madh vetem ty te kam
askush perveq teje
nuk me mban nder mall

ne rrug dita mkalon
pa shpres e buk pa ngran
kur jam i smur dhimja m'mundon
ah prehri i nanes shum me mungon
kur jam i smur dhimja m'mundon
ah prehri i nanes shum me mungon

ref:

o Zot i madh,vetem ty te kam
askush perveq teje,
nuk me mban nder mall
o Zot i madh vetem ty te kam
askush perveq teje
nuk me mban nder mall

Ne shkoll jam n'klas te par
me do qdo arsimtar
fletore shum besa m'jan ban
po ska te shpija kush me mi pa
fletore shum besa m'jan ban
po ska te shpija kush me mi pa

Ref:

o Zot i madh,vetem ty te kam
askush perveq teje,
nuk me mban nder mall
o Zot i madh vetem ty te kam
askush perveq teje
nuk me mban nder mall


Ky tekst u dërgua nga Tole
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet