Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Adem Ramadani - Ti Je Rrit Si Lulja N'bjeshk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Rrit Si Lulja N'bjeshk".
3. Video është e këngës "Ti Je Rrit Si Lulja N'bjeshk", por nuk këndohet nga Adem Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adem Ramadani - Ti Je Rrit Si Lulja N'bjeshk  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/11/2013

2013-11-27T22:01:07+00:00Nuk lash fjal un pa te than
Ty per met pershkru
Asnjeher zani smu lodh
Ty kur tkam kendu

Nuk ka vajz n'bot qe ty te n'gjan
Veq Zoti madh ai ka dit ai tybe met fal .2x


Ti je rrit si lulja n'bjeshk
Pa t'prek kush me dore
Eren tande larg e ni
O moj lule bore .2x


Saher lule ti kur qel
Zemren time ma pergdhel
Kam met kput moj une tye
Sa t'dalim n'pranver .2x


Ti je vajza ma e mir
Qe kam pa dej sot
Tan jeten me nejt me ty
Jo nuk fryhem dot

Ti zemres time ju bane drit
Emrin tand un e permeni ajde dit per dit .2x


Ti je rrit si lulja n'bjeshk
Pa t'prek kush me dore
Eren tande larg e ni
O moj lule bore .2x

Saher lule ti kur qel
Zemren time ma pergdhel
Kam met kput moj une tye
Sa t'dalim n'pranver .4x


Ky tekst u dërgua nga Rait Emini ^^laki
Më Shumë Këngë Nga Adem Ramadani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet