Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adis Ismaili – Silla Së Shpejti Me Super Klip

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34
[27-01-2016]
Pas pak ditëve, Adis Ismaili - Silla, artisti i ri i skenës sonë, pritet të publikojë projektin e tij më të ri. Po zbulojmë që kënga titullohet "Ngat", këngë kjo me motive popullore, e risjellur në stilin komercial. Kënga do jetë në bashkëpunim me Coni-n, reper e ri nga Gostivari, orkestruar nga vetë Adisi, ndërkaq është punuar dhe videoklipi me skena bombastike nga produksioni "Akon". Për ndryshe Adis Ismailin - Silla-n të gjithë e njohim si kompozitorin e grupit Da Lee & Band, si producent në studion "Chocoproduction", ndaj është ky motivi që na nxit më shumë të presim me kurreshtje se si do jetë ky projekt vërtetë i qëlluar. (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiberKomente 1